Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

II Zimowy Półmaraton Górski Bieg po Zdrój

Bieg
12.01.2020

Opis


Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejną edycje naszego biegu w naszej pięknej okolicy, trasa półmaratonu pozostaje bez zmian ( pierwsza wersja ,nie skracana przez warunki)
zapisy ruszają od 10 listopada.

Już nie możemy się doczekać!!

O Biegu
Pomysł Biegu po zdrój zrodził się w głowach grupy biegaczy z Jaworza przy współpracy Urzędu Gminy Jaworze i Ośrodka Promocji Gminy Jaworze oraz wielu organizacji pozarządowych i wolontariuszy którzy uznali iż przepiękne krajobrazy Jaworza oraz urokliwy amfiteatr idealnie nadają się do organizacji biegów masowych.

Głównym celem imprezy stała się nie tylko popularyzacja biegania i zdrowego trybu życia oraz promocja Gminy Jaworze ale także integracja społeczności lokalnej naszej gminy. Idea „Biegu po zdrój” od początku zakładała dostępność dla biegaczy w każdym wieku i stopniu umiejętności stąd bieg rozgrywany jest na dystansach 10 i 21 km oraz przewidziane zostały biegi dla dzieci w różnym wieku i na różnych dystansach.

Nazwa „Bieg po zdrój” nawiązuje do dążeń naszej gminy mających na celu uzyskanie statusu uzdrowiska w czym nasz bieg mamy nadzieję pomoże.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

Lokalizacja

Brak informacji o lokalizacji

Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 27.06.2019, 23:56

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
II Zimowy Półmaraton Górski Bieg po Zdrój
Bieg
Data:
12.01.2020
Wstęp:
wolny
Wydarzenie obejrzało już 802 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać